رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه: پروژه‌های عمرانی بهداشت و درمان عسلویه با اعتبار 130 میلیارد ریال در حال احداث است

4 اسفند 1400
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه گفت: پروژه‌های عمرانی بهداشت و درمان شهرستان عسلویه با اعتباری نزدیک به 130 میلیارد ریال در حال احداث است.

جاسم زارعی در ادامه تشریح عملکرد عمرانی شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه از پیشرفت فیزیکی پروژه‌های در حال احداث گفت: از ۳ پروژه در حال احداث، پروژه پانسیون ۲ واحدی پزشکان و سرایداری مرکز خدمات جامع سلامت شهری نخل تقی به ارزش ۸۰۰ میلیون تومان، پیشرفت فیزیکی ۱۰۰ درصدی دارد.
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه گفت: برای تجهیز پانسیون ۲ واحدی پزشکان و سرایداری مرکز خدمات جامع سلامت شهری نخل تقی در حال رایزنی هستیم.
زارعی در ادامه بیان کرد: احداث مرکز خدمات جامع سلامت روستایی زبار با ارزش هفت میلیارد و 600 میلیون تومان پروژه دوم است که پس ارائه طرح توجیهی توسط شبکه بهداشت و جلب مشارکت مجتمع پتروشیمی زاگرس، عملیات اجرایی آن در اواخر سال گذشته آغاز و هم‌اکنون ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
وی ضمن تشکر از مدیران عامل و هیئت‌مدیره شرکت پتروشیمی زاگرس در ایفای مسئولیت‌های اجتماعی شرکت گفت: امیدوارم با حل مشکل تعدیل ناشی از تورم ماه‌های اخیر با پیمانکار، پیشرفت ۱۰۰ درصدی حاصل و اعتبار تجهیز حدود ۳ میلیاردی این پروژه تأمین و تا هفته سلامت ۱۴۰۱ به بهره‌برداری برسد.
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه خاطرنشان کرد: احداث پانسیون ۲ واحدی پزشکان مرکز خدمات جامع سلامت اخند با هزینه ۹۰۰ میلیون تومانی از محل اعتبارات مناطق نفت‌خیز و تملک دارایی استان پروژه سوم است که عملیات اجرائی آن در سال جاری آغاز و تاکنون ۲۷ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

انتهای خبر/م.ک 3090

 
تمامی حقوق این سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر می باشد.