بستری 205 بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر/جان باختن یک هم استانی

6 اسفند 1400
بستری 205 بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر/جان باختن یک هم استانی

دکتر احمد یزدان پناه به خبرنگار وبدا در بوشهر گفت: در شبانه روز گذشته 64 بیمار جدید مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های استان  بوشهر بستری شده‌اند که از این تعداد ابتلای 14 مورد به ویروس کرونا قطعی است.
دکتر یزدان پناه با اشاره به بستری 27 بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه افزود: از مجموع بیماران بستری در بخش مراقبت‌های ویژه، 17 نفر در وضعیت حاد این بیماری قرار دارند.
وی با بیان اینکه از ابتدای شیوع کرونا تا کنون 2087 هم استانی به دلیل ابتلا به این ویروس جان خود را از دست داده‌اند جزئیات موارد فوتی جدید را چنین اعلام نمود: متأسفانه در روز جمعه 6 اسفند بانویی 86 ساله در استان بوشهر به دلیل ابتلا به کرونا جان خود را از دست داد.
سرپرست معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: خوشبختانه در ‌24 ساعت گذشته  67 بیمار نیز باحال عمومی خوب از بیمارستان‌های استان بوشهر ترخیص شده‌اند که از این تعداد، ابتلای 26 مورد به کرونا قطعی بوده است.
وی تصریح کرد: از آغاز شیوع کرونا در کشور تاکنون 101537 نفر در استان بوشهر به این ویروس مبتلا شده‌اند.
سرپرست معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر خاطر نشان ساخت: آنچه زنجیره ابتلا به کرونا را قطع می‌کند تزریق واکسن، رعایت پروتکل‌های بهداشتی و حفظ فاصله گذاری اجتماعی است.
انتهای پیام/
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

 
تمامی حقوق این سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر می باشد.