در هشتمین روز از ماه مبارک رمضان؛ اکیپ سیار اهدای خون در مرکز خدمات جامع سلامت سیراف مستقر شد

23 فروردين 1401
رئیس انتقال خون شهرستان کنگان گفت: اکیپ سیار اهدای خون در هشتمین روز از ماه مبارک رمضان در مرکز خدمات جامع سلامت سیراف مستقر شد.

حلیمه کرمی در گفتوگو با روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان اظهار داشت: این برنامه با همکاری شبکه بهداشت و درمان و شهرداری کنگان، شورای شهر سیراف و سازمان انتقال خون استان بوشهر و شهرستان کنگان در مرکز خدمات جامع سلامت سیراف و با استقبال مردم بخش سیراف این امر صورت گرفت.
وی گفت: افراد روزه‌دار می‌توانند پس از افطار برای اهدا خون مراجعه کنند و در این صورت هیچ مشکلی برای این افراد ایجاد نخواهد شد.
کرمی گفت: ممکن است برخی افراد به دلایل متعدد قادر به روزه‌داری نباشند، این افراد نیز می‌توانند برای اهدای خون مراجعه کرده و در ماه مبارک رمضان بیماران را تنها نگذراند.
رئیس انتقال خون شهرستان کنگان خاطرنشان کرد: با شروع ماه مبارک رمضان و با توجه به روزه‌داری مردم احتمال دارد اهداکنندگان خون کاهش پیدا کنند چرا که در سال‌های گذشته شاهد این موضوع بودیم ذخایر خونی موجود در استان کاهش پیدا کرده که از طریق رسانه‌ها اطلاع‌رسانی صورت گرفت و خوشبختانه با استقبال خوب مردم مواجه شدیم.


انتهای پیام/ م. س 3070

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

 
تمامی حقوق این سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر می باشد.