سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر: حفاظت از بسیج و تفکر بسیجی، حفاظت از اسلام و دستاوردهای انقلاب است

8 ارديبهشت 1401
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: حفاظت از بسیج و تفکر بسیجی، حفاظت از اسلام و دستاوردهای انقلاب است.

دکتر حسن ملکی‌زاده در آیین معرفی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه اظهار داشت: این سکانی که به دست شما است ماحصل تلاش انسان‌های از خودگذشته و ایثارگری است که در مکتب بزرگان از ابتدای نبوت نبی اکرم (ص) تا به الان در قالب اسلام و شیعه علوی پرروش یافته‌اند.
وی افزود: قدر این سکان را باید بدانیم و در راستای تعالی آن گام برداریم.
دکتر ملکی‌زاده خدمات ارائه شده توسط بسیج دانشجویی در امر واکسیناسیون در ماه‌های اخیر را نمونه کار جهادی موفق در کشور دانست و اظهار داشت: امیدواریم بسیج همچنان بتواند به وظایف علمی و اجتماعی خود به بهترین نحو جامه عمل بپوشاند.
دکتر ملکی‌زاده با آرزوی موفقیت برای مسئولان سابق و فعلی بسیج دانشجویی دانشگاه، تصریح کرد: عدم استفاده ابزاری از بسیج برای رسیدن به پست و مقام، فرهنگ و تفکر بسیجی است.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در پایان از تلاش‌های علیرضا دریایی و هدیه دریانوردی مسئولان سابق بسیج دانشجویی برادران و خواهران تقدیر کرد و برای محمد صمیمی و نسترن احمدی مسئولان جدید بسیج دانشجویی آرزوی موفقیت کرد.
این مراسم با حضور مسئول ناحیه بسیج دانشجویی عمار استان بوشهر، مشاور رییس دانشگاه در امور هماهنگی و برنامه ریزی، معاون فرهنگی دانشجویی، نمایندگان تشکل‌های دانشجویی و جمعی از دانشجویان برگزار شد.

انتهای پیام/ س.م 1021

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

 
تمامی حقوق این سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر می باشد.