رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه: مسئولین، مردم و سمن‌ها پشتوانه حوزه سلامت در ایام کرونا بوده‌اند

19 ارديبهشت 1401
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه گفت: مسئولین و سمن‌ها پشتیبان حوزه سلامت در ایام کرونا بوده‌اند.

جاسم زارعی در جلسه انتخابات رئیس خانه مشارکت مردم در سلامت شهرستان عسلویه افزود: با شیوع ویروس کرونا در کشور و به تبع آن شهرستان عسلویه، ائمه جمعه، مردم، مسئولین و سمن‌ها به صورت خودجوش به کمک حوزه سلامت آمده، در روزهای اولیه با کنترل مبادی ورودی و سپس در اقناع‌سازی، رعایت شیوه‌نامه‌ها، انجام آزمایش‌های تشخیص کووید، قرنطینه و واکسیناسیون به پیشگیری از گسترش این ویروس و مهار اپیدمی کمک شایانی کردند.
زارعی افزود: نام‌گذاری ایام هفته سلامت امسال با تأکید بر مسئولین، مردم و سمن‌ها نشان از اهمیت بالای مشارکت مردم در سلامت دارد.
وی اظهار داشت: کرونا هنوز تمام نشده است و لازم است شهروندان عزیز کماکان به توصیه‌های بهداشتی عمل نموده و مانند گذشته خادمان خود را در حوزه سلامت یاری فرمایند.
اعضای خانه مشارکت مردم در سلامت، حلقه‌های ارتباطی بین شهروندان و دستگاه‌های متولی بهداشت و درمان هستند
بخشدار مرکزی شهرستان عسلویه  نیز  گفت: اعضای خانه مشارکت مردم در سلامت حلقه‌های ارتباطی بین شهروندان و دستگاه‌های متولی بهداشت و درمان هستند.
حسین طاهری نیا افزود: در بحث پیشگیری از انواع بیماری‌ها و حل مشکلات موجود به‌شدت نیازمند ارتباط بیشتر شهروندان با حوزه سلامت در شهرستان عسلویه هستیم.
طاهری نیا تأمین نیاز مالی را دغدغه همه عنوان و اظهار داشت: شهرستان عسلویه به دلیل حضور صنعت در منطقه ظرفیت خوبی در راستای مشارکت در سلامت دارد.
بخشدار مرکزی شهرستان عسلویه تأکید کرد: در انتخاب رئیس خانه مشارکت مردم در سلامت شهرستان، اعضا باید فرد فعال، دارای روابط عمومی بالا و پیگیر جذب کمک‌های خیرین و حوزه صنعت در راستای کمک به ارتقاء سطح سلامت شهروندان باشد.
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه انتخابات رئیس خانه مشارکت مردم در سلامت این شهرستان به ریاست بخشدار مرکزی و دبیری رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان، با حضور رئیس دبیرخانه سلامت و امنیت غذایی و مسئول امور خیرین سلامت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، اعضای خانه مشارکت‌های مردم در سلامت در فرمانداری عسلویه برگزار شد.
در این جلسه پس از رأی‌گیری از بین دو کاندیدای حاضر، بوهندی کمالی توسط اعضا برای مدت دو سال به‌عنوان رئیس خانه مشارکت مردم در سلامت شهرستان عسلویه انتخاب شد.


انتهای پیام/ م.ک 3090

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

 
تمامی حقوق این سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر می باشد.