در حاشیه در سفر یک‌روزه به استان بوشهر؛ معاون آموزشی وزیر بهداشت از موزه تاریخ پزشکی بوشهر بازدید کرد/ هدیه جدیدترین کتاب‌های پرفسور نبی‌‎پور به معاون وزیر

8 خرداد 1401
دکتر ابوالفضل باقری فرد معاون آموزش وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور و هیئت همراه در سفری یک‌روزه به استان بوشهر از موزه تاریخ پزشکی بوشهر واقع در عمارت تاریخی دهدشتی بازدید کرد.

به گزارش خبرنگار وبدا در بوشهر، معاون آموزشی وزیر بهداشت در حاشیه سفر خود به استان بوشهر به همراه حسن ملکی‌زاده سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با پروفسور ایرج نبی‌پور رئیس مرکز تحقیقات زیست‌فناوری دریایی خلیج‌فارس بوشهر دیدار کرد.
در این سفر دکتر کدخدا زاده، دبیر شورای آموزش دندانپزشکی و تخصصی و مهندس جوادی نژاد، کارشناس دبیرخانه شورای آموزش دندانپزشکی و تخصصی، معاون آموزشی نیز حضور داشتند.
در این بازدید رئیس و اعضای هیئت‌رئیسه دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، دکتر ابوالفضل باقری فرد معاون آموزش وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور را همراهی کردند.
در حاشیه این بازدید، پروفسور ایرج نبی‌پور، پس از معرفی بخش‌های مختلف موزه تاریخ پزشکی خلیج‌فارس، جدیدترین آثار به چاپ رسیده خود را به دکتر باقری فرد اهدا نمود.
موزه تاریخ پزشکی خلیج‌فارس بوشهر در شورای بین‌المللی موزه‌ها به‌عنوان دومین موزه تاریخ پزشکی کشور به ثبت رسیده است.
همچنین این موزه که وابسته به دانشگاه علوم پزشکی بوشهر است به‌عنوان یازدهمین موزه تاریخ پزشکی در آسیا است.
موزه تاریخ پزشکی خلیج‌فارس دارای اشیاء باارزش تاریخی از دوران عیلامیان تا قرن اخیر است.
شمارا به دیدن گزارش تصویری این بازدید دعوت می‌نماییم.

انتهای پیام /م.غ 1023


آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

 
تمامی حقوق این سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر می باشد.