همزمان با سراسر کشور برگزار شد؛ چهل و یکمین دوره آزمون ارتقا و گواهینامه دستیاری تخصصی/ گزارش تصویری

23 تير 1401
رئیس اداره خدمات آموزشی معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: چهل و یکمین دوره آزمون ارتقا و گواهینامه دستیاری تخصصی همزمان با سراسر کشور در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برگزار شد.

احمد عمادی با اشاره به اینکه در بوشهر سه رشته تخصصی داخلی، جراحی و کودکان وجود دارد افزود: آزمون ارتقا آزمونی است که مجوز قبولی در ارتقا دستیار به سال بالاتر را دارد و آزمون گواهینامه، دستیاران سال آخر هستند که برای فارغ التحصیلی و گرفتن مدرک تخصص باید این آزمون را با موفقیت پشت سر بگذارند.
 وی تصریح کرد: این آزمون هر سال یکبار و در سراسر دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور که دارای دستیار هستند به صورت همزمان برگزار می شود.
رئیس اداره خدمات آموزشی معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: تعداد شرکت کننده های ما 32 نفر هستند که در سه رشته در این آزمون شرکت کردند.
عمادی اظهار داشت: با توجه به همزمانی این آزمون و شیوع ویروس کرونا و ضرورت تامین سلامت شرکت کنندگان کلیه نکات بهداشتی از قبیل ضد عفونی محل آزمون قبل از شروع، رعایت فاصله گذاری اجتماعی و مهیا نمودن محیطی سالم جهت رقابت شرکت کنندگان به بهترین نحو ممکن انجام شد.
این آزمون پنج شنبه 23 تیرماه در سالن فجر دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برگزار شد.

انتهای پیام/ م.ف1024

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

 
تمامی حقوق این سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر می باشد.