معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان کنگان: ایستگاه سلامت با حضور پزشکان متخصص در روستای برکه چوپان شهرستان کنگان برگزار شد

28 تير 1401
معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان کنگان گفت: ایستگاه سلامت با حضور پزشکان متخصص در روستای برکه چوپان شهرستان کنگان برگزار شد.

فاطمه آهوخوش اظهار داشت: هدف از برپایی این ایستگاه سلامت، ویزیت رایگان پزشکان متخصص، خدمت به مردم کم برخوردار شهرستان و استفاده از ظرفیت نیروی‌های پزشکی جهادگر بوده است.
وی تصریح کرد: تشخیص، درمان، شناسایی بیماران مبتلا به بیماری‌های زمینه‌ای از دیگر اهداف برنامه‌های جهادی برپایی این ایستگاه سلامت بوده است.
آهوخوش اضافه کرد: ایستگاه سلامت و ویزیت رایگان به مناسبت دهه امامت و ولایت و عید سعید غدیر خم و با همکاری شبکه بهداشت و درمان و بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان برگزار شد.
وی با بیان اینکه سنجش فشارخون و ویزیت رایگان از جمله برنامهای این ایستگاه سلامت بوده است گفت: در این ایستگاه سلامت پزشکان متخصص ارتوپدی، متخصص کلیه و مجاری ادراری، متخصص قلب متخصص زنان و زایمان، کارشناس تغذیه و کارشناس سلامت روان حضور داشتهاند.
آهوخوش اظهار داشت: در این ایستگاه جهادی خدماتی از جمله اندازه‌گیری فشارخون، ویزیت رایگان و آموزش و مشاوره در زمینه‌های تغذیه، فعالیت بدنی مناسب، مشاوره دارویی و راه‌های کنترل فشارخون و چاقی به مراجعه‌کنندگان ارائه شد.
ایستگاه سلامت به مناسبت دهه امامت و ولایت و عید سعید غدیر خم توسط شبکه بهداشت و درمان و بیمارستان امام خمینی (ره) شهرستان کنگان و با مشارکت بسیج اداری قمر بنی‌هاشم و کانون بسیج جامعه پزشکی شهرستان، دهیاری و شورای اسلامی روستای برکه چوپان، خانه مشارکت سلامت شهرستان و ستاد غدیر شهرستان برپا شد.


انتهای پیام/ م. س 3070

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

 
تمامی حقوق این سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر می باشد.