سرپرست بیمارستان امام هادی (ع) شهرستان دیر: ساختمان دیالیز شهرستان دیر با کمک شورای راهبردی پتروشیمی‌های منطقه پارس راه‌اندازی می‌شود

4 امرداد 1401
سرپرست بیمارستان امام هادی (ع) شهرستان دیر گفت: ساختمان دیالیز شهرستان دیر با کمک شورای راهبردی پتروشیمی‌های منطقه پارس راه‌اندازی می‌شود.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان امام هادی (ع) شهرستان دیر، دکتر محمدرضا صالحی در نشست رئیس شورای راهبردی پتروشیمی‌های منطقه پارس اظهار داشت: با توجه به مسافت طولانی شهرستان دیر به شهرهای اطراف و نیاز مبرم این بیمارستان به دستگاه‌های دیالیز در تلاش هستیم با همکاری شورای راهبردی و پتروشیمی‌های منطقه پارس ساختمان خیر ساز دیالیز را در زمان مناسب راه‌اندازی کنیم.
 سرپرست بیمارستان امام هادی (ع) شهرستان دیر ضمن قدردانی از تلاش‌های شورای راهبردی پتروشیمی‌های منطقه پارس، در گذشته بیان داشت: با راه‌اندازی ساختمان دیالیز بیماران این شهرستان دیگر نیاز نیست به شهرهای اطراف بروند.
وی اظهار کرد: در شهرستان دیر ۳۲ نفر بیمار دیالیزی وجود دارد که با خرید ۷ دستگاه دیالیز می‌توان بار سنگین بیماران دیری را بر روی بیمارستان کنگان کم کرد.
 دکتر صالحی در ادامه بیان کرد: با خرید هر کدام از این تجهیزات می‌توان به ۵ الی ۶ نفر بیمار در طول روز خدمات ارائه کرد.
 رئیس شورای راهبردی منطقه ویژه پارس جنوبی نیز در این جلسه اظهار داشت: با توجه به پیگیری‌های فرماندار و مسئولین بیمارستان شهرستان دیر و با توجه به مصوبه‌ای که در گذشته برای کمک به بیمارستان دیر در راستای مسئولیت‌های اجتماعی صورت گرفته است در تلاش هستیم هر چه سریع‌تر این امر مهم را به اجرا درآوریم.
دکتر حجت نظری اضافه کرد: با توجه به تقاضای زیاد ارگان‌های مختلف جهت دریافت کمک برای رفع مشکلات تمام تلاشمان را برای حل مشکل دیالیز شهرستان دیر را انجام خواهیم داد تا مردم برای رفت‌وآمد به شهرهای دیگر مشکلی نداشته باشند.

انتهای پیام /ع.ا 5010


آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

 
تمامی حقوق این سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر می باشد.