گسترش عدالت در دسترسی به خدمات حوزه سلامت با اضافه شدن تجهیزات جدید پزشکی به چند بیمارستان استان بوشهر

13 امرداد 1401
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر گفت: به‌منظور گسترش عدالت در دسترسی به خدمات حوزه سلامت، پنج دستگاه پیشرفته پزشکی جدید در اختیار چند بیمارستان‌ دانشگاهی استان قرار گرفت.

دکتر احمد یزدان‌پناه ضمن عرض تسلیت به مناسبت فرارسیدن ایام شهادت حضرت امام حسین (ع) گفت: توجه به توسعه خدمات درمانی در مناطق کم برخوردار استان، یکی از اولویت‌های دانشگاه علوم پزشکی بوشهر است.
دکتر یزدان‌پناه افزود: با توجه به نیاز ضروری برای کاهش سفرهای درمانی به مرکز استان، دو دستگاه OPG به بیمارستان‌های بقیه‌الله (عج) دیلم و امام حسین (ع) اهرم تحویل شد.
وی ادامه داد: با استقرار این دو دستگاه، بخش قابل‌توجهی از نیازهای تصویربرداری فک و دهان در شهرستان‌های دیلم و تنگستان برطرف می‌شود.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر ادامه داد: دو دستگاه مهم و حیاتی NCPAP که به عنوان یکی از نیازهای ضروری در بخش مراقبت‌های ویژه نوزادان کاربرد دارد نیز به بیمارستان شهید گنجی برازجان و شهدای خلیج‌فارس بوشهر تحویل شد.
استقرار یکی از به‌روزترین تجهیزات چشم‌پزشکی در بیمارستان شهدای خلیج‌فارس بوشهر
دکتر یزدان‌پناه با اشاره به نیاز ضروری به توسعه خدمات عمل‌های جراحی چشم در بیمارستان شهدای خلیج‌فارس تصریح کرد: با استقرار یکی از به‌روزترین میکروسکوپ‌های چشمی در بیمارستان شهدای خلیج‌فارس بوشهر نیز گامی اساسی در انجام اعمال جراحی چشمی در بخش دولتی برداشته می‌شود.
وی با ابراز تشکر از پیگیری‌های سرپرست دانشگاه در تهیه این تجهیزات جدید گفت: تجهیزات جدید اضافه‌شده به حوزه درمان استان بوشهر با مبلغی بالغ‌بر چهار میلیارد تومان تهیه‌شده است.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر خاطرنشان کرد: با ارتقاء زیرساخت‌های ضروری و حضور پزشکان و متخصصان، زمینه افزایش سطح رضایتمندی مردم از خدمات درمانی در بیمارستان‌های استان فراهم خواهد شد.

انتهای پیام /-----

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

 
تمامی حقوق این سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر می باشد.