عملیات اجرایی ساختمان پایگاه اورژانس ۱۱۵ جاده‌ای قلعه سفید خیر ساز شهرستان دشتستان آغاز شد

9 شهريور 1401
سرپرست اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از آغاز عملیات اجرایی ساختمان پایگاه اورژانس ۱۱۵ جاده‌ای قلعه سفید خیر ساز در شهرستان دشتستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان، دکتر سید حسن موسوی در حاشیه آئین آغاز عملیات اجرایی پایگاه اورژانس ۱۱۵ جاده‌ای قلعه سفید شهرستان دشتستان گفت: این پایگاه به دلیل قرار گرفتن در ورودی به استان فارس دارای موقعیت استراتژیکی در استان بوشهر است و اهمیت بسیار زیادی برای ما دارد.
دکتر موسوی تصریح کرد: این پایگاه از لحاظ اعزام بیماران به مراکز درمانی، جایگاه دوم را در شهرستان دشتستان به خود اختصاص داده است.
 وی همچنین بیان کرد: شهرستان دشتستان دارای ۱۰ پایگاه اورژانس ۱۱۵ جاده‌ای و شهری است که در حال حاضر ۲ پایگاه اورژانس جاده‌ای در کانکس استقرار دارند و با احداث این پایگاه، فقط پایگاه اورژانس جاده‌ای بوشکان در کانکس است و با برنامه‌ریزی‌های که انجام گرفته، امیدواریم با تأمین اعتبار در آینده‌ای نزدیک برای پایگاه بوشکان نیز ساختمان احداث نماییم.
 سرپرست اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اظهار کرد: پایگاه اورژانس ۱۱۵ قلعه سفید در زمینی به مساحت ۲۵۰ مترمربع و با اعتباری در حدود یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان توسط خیر سلامت، مهندس ابراهیم عمرانی احداث خواهد شد و با توجه به جایگاه ویژه‌ای که در آن قرار گرفته می‌تواند در حوادث گوناگون کمک‌رسان حال مصدومین باشد.
دکتر موسوی تصریح کرد: ما می‌توانیم با استفاده از ظرفیت خیرین سلامت در حوزه بهداشت و درمان، گام‌های بلندی در ارتقاء و توسعه خدمات و همچنین زیرساخت‌های بهداشتی و درمانی برداریم و بسیار خرسندیم که خیرین سلامت در کنار ما قرارگرفته‌اند.
سرپرست اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از خیر سلامت مهندس عمرانی و همچنین مسئولین شهرستان دشتستان بخصوص فرماندار، رئیس شبکه بهداشت و درمان دشتستان و مسئول اورژانس ۱۱۵ شهرستان و دهیاری و اعضای شورای اسلامی روستای قلعه سفید که تلاش و زحمات بسیاری برای احداث این پایگاه اورژانس کشیده‌اند، تشکر و قدردانی کرد.
انتهای پیام/ س.غ ۳۰۳۰
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

 
تمامی حقوق این سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر می باشد.