کسب دیپلم افتخار توسط دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در مرحله انفرادی چهاردهمین دوره المپیاد علمی

27 شهريور 1401
سرپرست المپیاد مرکز مطالعات و توسعه آموزش علوم پزشکی بوشهر از کسب دیپلم افتخار توسط امیرحسین تفنگچی در مرحله انفرادی چهاردهمین دوره المپیاد علمی دانشجویان در علوم پزشکی کشور خبر داد.

دکتر هدایت سالاری با اعلان این خبر اظهار داشت: چهاردهمین المپیاد علمی دانشجویی در دو مرحله انفرادی و گروهی در ۶ حیطه آموزش پزشکی، استدلال بالینی، تفکر علمی در علوم پایه، مطالعات میان‌رشته‌ای علوم انسانی و سلامت، کارآفرینی در بستر دانشگاه‌های هزاره سوم و مدیریت نظام سلامت طراحی‌شده است.
وی ضمن تبریک این موفقیت به اعضای هیئت‌علمی و دانشجویان گفت: دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر خردادماه سال جاری در آزمون مرحله انفرادی کشوری به رقابت با یکدیگر پرداختند و در نهایت ۲ نفر در حیطه تفکر علمی در علوم پایه و یک نفر در حیطه مدیریت نظام سلامت، عنوان برگزیده کشوری را کسب کردند.
سرپرست المپیاد مرکز مطالعات و توسعه آموزش علوم پزشکی بوشهر خاطرنشان کرد: در ادامه این ۳ نفر وارد دومین مرحله انفرادی و گروهی شدند و در آن مرحله نیز با تشکیل تیم‌های بین دانشگاهی و انجام پروژه‌های گروهی به رقابت با دانشجویان سراسر کشور پرداختند که در نهایت امیرحسین تفنگچی در مرحله انفرادی حیطه تفکر علمی در علوم پایه موفق به کسب دیپلم افتخار شد.انتهای پیام/ پ.ب ۲۰۱۰

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

 
تمامی حقوق این سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر می باشد.