در ادامه ارتقاء زیرساخت‌های درمانی استان بوشهر؛ بیش از چهار میلیارد تومان تجهیزات پزشکی وارد برازجان شد

2 مهر 1401
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: روند ارتقاء زیرساخت‌های درمانی استان بوشهر با اضافه شدن تجهیزات پزشکی باارزشی بالغ‌بر چهار میلیارد تومان به درمانگاه تخصصی و فوق تخصصی ولایت شهر برازجان، سرعت گرفته است.

دکتر احمد یزدان‌پناه به خبرنگار وبدا در بوشهر گفت: با پیگیری‌های به‌عمل‌آمده از طرف معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر این محموله تجهیزات پزشکی در آخرین هفته از شهریورماه سال جاری به برازجان رسید.
دکتر یزدان‌پناه افزود: این تجهیزات پزشکی شامل دستگاه رادیولوژی، سونوگرافی و تست ورزش است که برای استقرار در کلینیک تخصصی و فوق تخصصی ولایت برازجان در نظر گرفته‌شده است.
وی تصریح کرد: رسالت اصلی معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در گام نخست افزایش سطح رضایتمندی مردم نجیب استان بوشهر است و بدون شک ارتقاء تجهیزات پزشکی یکی از مقدمات تحقق این رسالت است.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با بیان اینکه برای تسهیل فرایند زایمان و تشویق به فرزند آوری در بیمارستان شهید گنجی نیز اقدامات مهمی برنامه‌ریزی‌شده است، عنوان داشت: در ادامه ارتقاء زیرساخت‌های درمانی شهرستان دشتستان، توسعه بخش زایشگاه بیمارستان شهید گنجی و خوشایند سازی اتاق زایمان نیز صورت می‌گیرد که جزئیات این موضوع نیز به اطلاع عموم مردم و اصحاب رسانه خواهد رسید.

انتهای پیام/ م.پ-1025

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

 
تمامی حقوق این سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر می باشد.