به مناسبت هفته نیروی انتظامی؛ مدافعان سلامت از مدافعان امنیت جامعه تقدیر کردند/ گزارش تصویری

16 مهر 1401
به مناسبت هفته نیروی انتظامی، مدافعان سلامت استان بوشهر با حضور در یکی از کلانتری‌های شهر بوشهر ضمن تبریک این هفته به مدافعان امنیت با اهدا گل و لوح تقدیر از آنان تقدیر کردند.

رئیس مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج‌فارس بوشهر در حاشیه این دیدار گفت: روزهای سخت مبارزه با ویروس کرونا بر مدافعان سلامت، بدون حضور حافظان نظم و امنیت جامعه، آسان نمی‌شد.
دکتر جلالیان با اشاره به همراهی ویژه نیروهای انتظامی با مدافعان سلامت در ایام کرونا افزود: یکی از مهم‌ترین مقوله‌های کنترل ویروس کرونا پیش از انجام واکسیناسیون سراسری قطع چرخه انتقال این ویروس بود که باهمت نیروهای مردمی، نظامی و به‌ویژه انتظامی، عبور و مرور مردم بین شهرها به‌خوبی کنترل شد.
وی ادامه داد: در سایه امنیت است که جامعه می‌تواند فعالیت و پویایی خود را ادامه دهد و این موضوع را مرهون ازخودگذشتگی‌های مدافعان امنیت هستیم.
هم‌زمان با هفته نیروی انتظامی مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، رئیس، مدیر داخلی، مسئول و کارشناس فرهنگی مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج‌فارس بوشهر، مسئول کانون بسیج جامعه پزشکی جابربن‌حیان و مدیر روابط عمومی و بین‌الملل این دانشگاه با حضور در یکی از کلانتری‌های شهر بوشهر با اهدا شاخه گل و لوح تقدیر از زحمات مدافعان امنیت تقدیر کردند.


انتهای پیام/

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

 
تمامی حقوق این سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر می باشد.