رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر: سامد موجب تسهیل ارتباط مردم با دولت است/ شنیدن صحبت‌ها و مشکلات مردم موجب ارتقای کیفیت خدمت‌رسانی می‌شود/گزارش تصویری

27 آذر 1401
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با بیان اینکه سامانه الکترونیکی مردم و دولت (سامد) موجب تسهیل ارتباط مردم با دولت است گفت: شنیدن صحبت‌ها و مشکلات مردم موجب ارتقای کیفیت خدمت‌رسانی می‌شود.

دکتر حسن ملکی زاده در گفت‌وگو با خبرنگار وبدا در بوشهر در حاشیه حضور در سامانه سامد اظهار داشت: سامانه الکترونیکی مردم و دولت (سامد) پل ارتباطی بدون واسطه مردم و مسئولان است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: به‌منظور پیگیری و پاسخگویی به درخواست‌های مردمی در حوزه سلامت استان و به دعوت مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری بوشهر در محل استقرار سامانه سامد، مشکلات مردمی موردبررسی قرار گرفت.
دکتر ملکی زاده با بیان اینکه هدف از این حضور، شنیدن مسائل و مشکلات مردم بود اضافه کرد: سامد یک سیستم ارتباطی مردم با دولت و امکان بسیار خوبی است تا مردم به‌صورت مستقیم و راحت، مسائل و مشکلاتشان را به گوش مسئولان برسانند.
سامد سامانه الکترونیکی مردم و دولت است که در دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری بوشهر قرار دارد و عموم شهروندان گرامی می‌توانند در تاریخ‌های اختصاص‌یافته برای بررسی درخواست‌ها و مشکلات حوزه سلامت با تماس از طریق سامانه تلفنی ۱۱۱ به‌صورت مستقیم و بدون واسطه با مسئولان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به گفت‌وگو بپردازند.

انتهای پیام /م.غ ۱۰۲۳


آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

 
تمامی حقوق این سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر می باشد.