رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر: ۱۶ بیمار در بخش‌های کرونایی استان بوشهر بستری هستند/ همه شهرهای استان بوشهر در وضعیت آبی کرونایی قرار دارند

24 دی 1401
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر گفت: در حال حاضر ۱۶ بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری هستند.

دکتر حسن ملکی زاده در گفت‌وگو با خبرنگار وبدا در بوشهر اظهار داشت: طی شبانه‌روز گذشته ۵ بیمار جدید در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری‌شده و ۴ نفر نیز با حال خوب از این بخش‌ها ترخیص شدند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر اضافه کرد: در حال حاضر ۱۶ بیمار در بخش‌های کرونایی استان بوشهر بستری هستند که متأسفانه چهار بیمار کرونایی در بخش مراقبت‌های ویژه بستری و یک نفر نیز در وضعیت وخیم این بیماری قرار دارد.
دکتر ملکی زاده از تداوم روزهای بدون فوتی کرونا خبر داد و افزود: تعداد جان‌باختگان کرونا در استان بوشهر به ۲ هزار و ۲۳۲ نفر رسید.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر تعداد کل مبتلایان را ۱۰۸هزار و ۶۶۲ نفر عنوان کرد و گفت: همه شهرستان‌های استان بوشهر بر اساس رنگ‌بندی جدید کرونایی که توسط وزارت بهداشت منتشرشده، همچون هفته‌های گذشته در وضعیت آبی یا کم‌خطر قرار دارند.
انتهای پیام /م.غ ۱۰۲۳
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

 
تمامی حقوق این سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر می باشد.