با حضور فرمانده سپاه امام رضا (ع) و مشاور رئیس دانشگاه در امور ایثارگران برگزار شد؛ آیین رونمایی از تابلوی ساختمان اداری شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی به نام شهید علی‌رضایی

19 بهمن 1401
با حضور فرمانده سپاه امام رضا (ع) شهرستان دشتی و مشاور رئیس و مسئول هماهنگی امور ایثارگران دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از تابلوی ساختمان اداری شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی به نام شهید علی رضایی رونمایی شد.

در آیینی با حضور فرمانده سپاه امام رضا (ع) و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان دشتی و مشاور رئیس دانشگاه و مسئول امور ایثارگران دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از تابلوی ساختمان اداری شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی رونمایی شد.
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی در این آیین گفت: در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری مبنی بر لزوم زنده نگه‌داشتن یاد شهدا ساختمان اداری شبکه بهداشت و درمان به نام شهید علی رضایی نام‌گذاری شده است.
مهندس پرویز احمدی گفت: نام و یاد شهیدان برکات زیادی را برای همه در پی خواهد داشت و شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی در جهت زنده نگه‌داشتن یاد شهدا و ترویج فرهنگ جهاد و شهادت تعامل خوبی با امور ایثارگران دانشگاه و نیز سپاه امام رضا (ع) شهرستان دشتی داشته است.
فرمانده سپاه امام رضا (ع) گفت: این برنامه با پیشنهاد سپاه امام رضا (ع) و بنیاد شهید در سطح دستگاه‌های اجرایی شهرستان دشتی اجرا شده است.
گفتنی است شهید علی رضایی در سال ۱۳۴۲ در روستای عربی از توابع بخش مرکزی شهرستان دشتی دیده به جهان گشود و در بیستم تیرماه ۱۳۶۴ در عملیات قدس ۳ در منطقه عملیاتی غرب رودخانه میمه به درجه رفیع شهادت نائل شد.


انتهای پیام/ م.ا ۳۰۴۰

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

 
تمامی حقوق این سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر می باشد.