به‌منظور پایش عملکرد بیمارستان‌ها و حصول اطمینان از ارائه خدمت صحیح؛ بازدیدهای مدیریتی نوروزی تیم درمان به‌صورت منظم و برنامه‌ریزی شده اجرا می‌شود

27 اسفند 1401
معاون امور درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: بازدیدهای مدیریتی نوروزی تیم درمان به‌منظور پایش عملکرد بیمارستان‌ها و حصول اطمینان از ارائه خدمت صحیح به‌صورت منظم و برنامه‌ریزی شده اجرا می‌شود.

دکتر احمد یزدان پناه در خصوص لزوم آمادگی مراکز درمانی برای ارائه خدمت‌رسانی در ایام نوروز و تعطیلات پیش رو اظهار داشت: بیمارستان‌ها و مراکز درمانی استان بایستی در ایام نوروز به‌صورت کامل و با برنامه‌ریزی به ارائه خدمت به همشهریان بپردازند.
وی تصریح کرد: در این راستا به‌منظور پایش عملکرد بیمارستان‌ها و نیز بررسی میزان آمادگی آن‌ها در ارائه خدمت و کسب اطمینان از ارائه مراقبت مؤثر، ایمن و کارآمد برنامه‌ریزی لازم برای بازدیدهای نوروزی در حوزه ستادی معاونت درمان به نحوی صورت گرفته است که روزانه تیم‌های پایش از معاونت درمان به بیمارستان‌های دانشگاهی و غیر دانشگاهی اعزام و ضمن بررسی چالش‌ها و مشکلات مراکز در خصوص روند ارائه مراقبت در بیمارستان بررسی و پایش لازم را انجام خواهند داد.
معاون امور درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: گزارش این بازدیدها به‌صورت برخط به حوزه ستادی اعلام و در صورت نیاز مداخله و اقدام اصلاحی لازم صورت خواهد گرفت.
دکتر یزدان پناه ضمن تقدیر از تلاش‌ها و مجاهدت‌های کادر درمان که با همه سختی‌ها و گرفتاری‌ها در ارائه هر چه‌بهتر خدمت بیماران و درمان آلام بیماران از هیچ کوششی فروگذار نکردند، امید است سال جدید سالی با برکت، توأم با سلامتی و موفقیت برای آن‌ها و خانواده‌هایشان باشد.
انتهای پیام / م.غ ۱۰۲۳
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

 
تمامی حقوق این سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر می باشد.