دعوت از خانواده بزرگ نظام سلامت استان بوشهر جهت شرکت در چهار رخداد بهارانه

14 فروردين 1402
به گزارش مفدا بوشهر، مدیر امور فرهنگی و فوق‌برنامه معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از خانواده بزرگ نظام سلامت استان بوشهر جهت شرکت در چهار رخداد بهارانه دعوت به عمل آورد.

حامد یوسفی با اشاره پیوند معنادار دو سال نو طبیعت و معنویت، از نوگلان روزه اولی وابسته به خانواده نظام سلامت استان بوشهر خواست تا در مسابقه "پیک سحر اولی ها" دلگویه و حرف دل خود را در قالب کلیپ حداکثر ۹۰ ثانیه‌ای به شماره مندرج در پوستر پیوستی همین خبر ارسال نمایند.
وی در ادامه از کلیه مدافعان سلامت دعوت نمود تا در رویداد "سرِ سفره خدا" تصاویر ضیافت افطار و سحر خود در محیط بیمارستانی را مطابق با توضیحات درج شده در نمایه پیوستی همین خبر ارسال کنند.
مدیر امور فرهنگی و فوق‌برنامه معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از رونمایی رادیو تلاوت سفیران سلامت در دهه دوم ماه مبارک رمضان خبر داد و اذعان کرد :این رادیو در ذیل پایگاه خبری و اطلاع‌رسانی مفدا بوشهر آغاز به کار می‌نماید و تلاوت ترتیل، تحقیق و ادعیه خوانی تلاشگران و طلایه‌داران وابسته به نظام سلامت استان بوشهر را منعکس می‌نماید. وی خاطرنشان کرد در همین راستا از کلیه داوطلبین و متقاضیان اجرای تلاوت دعوت می‌شود جهت اجرای قرائت خود مشخصات خویش را به شماره ۹۱۷۷۷۵۵۸۴۶ پیامک نمایند.
یوسفی از مجموعه بزرگ نظام سلامت استان بوشهر دعوت نمود تا در پویش "گلبرگ جمهور" به مناسبت ۱۲ فروردین‌ماه روز جمهوری اسلامی ایران با محوریت اعطای یک گلبرگ از صفحات قرآن کریم جهت اعتلای جمهوری اسلامی ایران مشارکت کنند.

انتهای پیام/ م.ر ۲۰۵۰

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

 
تمامی حقوق این سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر می باشد.