نشست نمایندگان تشکل‌های دانشجویی با رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برگزار شد/ گزارش تصویری

20 ارديبهشت 1402
مشاور اجرایی و رئیس حوزه ریاست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: نشست نمایندگان تشکل‌های دانشجویی با رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر برگزار شد.

دکتر محسن صحرانورد در حاشیه این دیدار در گفت‌وگو با خبرنگار وبدا استان بوشهر اظهار داشت: در این نشست علاوه بر دکتر حسن ملکی زاده رئیس دانشگاه، معاونین آموزشی، فرهنگی و دانشجویی، تحقیقات و فناوری و رئیس دانشکده پزشکی و دندان‌پزشکی دانشگاه حضور داشتند.
وی تصریح کرد: دانشجویان در این نشست ۳ ساعته به بیان دیدگاه‌ها، نظرات و پیشنهادهای خود در زمینه مسائل رفاهی، اجتماعی، فرهنگی، سیاسی دانشگاه پرداخته و انتظارات خود را از رئیس دانشگاه اعلام کردند.
دکتر صحرانورد اضافه کرد: رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز پس از شنیدن صحبت‌های دانشجویان به سؤالات آنان پاسخ داده و به تشریح عملکرد دانشگاه پرداخت.
مشاور اجرایی و رئیس حوزه ریاست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: دکتر مراد علی فولادوند معاون آموزشی، دکتر حسین قائدی معاون فرهنگی و دانشجویی، دکتر اکرم فرهادی معاون تحقیقات و فناوری نیز به سؤالات مطرح شده دانشجویان پاسخ گفتند.

در این جلسه سید محمد مهدی نژاد حسینیان دبیر شورای صنفی، محمد قائدی از شورای صنفی، کوثر یونسی از بسیج دانشجویی، زهرا جوکار از انجمن علمی بهداشت، بابک قناعتی از انجمن علمی دندانپزشکی، محمدرضا گله گیریان از کمیته تحقیقات و فناوری دانشجویی، علیرضا دشتیانه از انجمن‌های علمی، سارا سبک خیز از کانون‌های فرهنگی هنری اجتماعی، نرجس بیلوئی از هیئت منتظران دانشجویی، فاطمه شریف نژاد از انجمن علمی هوشبری، رضا ملاکی از کمیته تحقیقات و فناوری دانشجویی و چند تن دیگر به نمایندگی از سایر دانشجویان دیدگاه‌ها و مسائلی را بیان کردند.
انتهای پیام/ م.غ ۱۰۲۳

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

 
تمامی حقوق این سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر می باشد.