در نهمین المپیاد علمی مهارتی اورژانس کشور؛ دانشجوی فوریت‌های پزشکی استان بوشهر موفق به کسب مقام دوم شد

5 آذر 1402
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر گفت: دانشجوی فوریت‌های پزشکی استان بوشهر در نهمین المپیاد علمی مهارتی اورژانس کشور موفق به کسب مقام دوم شد.

دکتر سید حسین موسوی اظهار داشت: نهمین دوره المپیاد علمی مهارتی فوریت‌های پزشکی در مشهد مقدس و با حضور ۱۲۰ نفر از برگزیدگان رقابت‌های داخلی در دانشگاه‌های علوم پزشکی و رقابت‌های ۱۰ کلان منطقه کشور برگزار شد که فاطمه دراهکی دانشجوی فوریت‌های پزشکی استان بوشهر موفق به کسب مقام دوم شده است.
دکتر موسوی یادآور شد: در این دوره از المپیاد که دانشجویان رشته فوریت‌های پزشکی و کارکنان اورژانس نیز حضور داشتند، دانشجوی شرکت‌کننده از استان بوشهر با نشان دادن توانایی و مهارت علمی بالا، مقام دوم را به خود اختصاص داد و این امر برای ما به‌عنوان مسئولان حوزه اورژانس و فوریت‌های پزشکی، مایه افتخار و تشویق به بهبود کیفیت خدمات و آموزش در این حوزه است.
رئیس اورژانس استان بوشهر بیان کرد: با احترام و قدردانی از معاونت آموزشی، گروه فوریت‌های پزشکی و مجموعه مدیریتی دانشکده پیراپزشکی، از نماینده برجسته ما در المپیاد علمی مهارتی کارکنان اورژانس کشور، تشکر و قدردانی می‌کنم؛ این دستاورد بزرگ، نشان از تلاش، توانمندی و تعهد شما در بهبود کیفیت آموزش و خدمات در حوزه فوریت‌های پزشکی است.
انتهای پیام/ ز.ن 50000

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

 
تمامی حقوق این سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر می باشد.