معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر: توجه ویژه به بخش اورژانس ضروری است/ لزوم ارائه خدمات مطلوب به مراجعین در عید نوروز

30 بهمن 1402
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با تأکید بر اینکه توجه ویژه به بخش اورژانس ضروری است گفت: با توجه در پیش بودن عید نوروز ارائه خدمات مطلوب به مراجعین در عید نوروز لازم و ضروری است.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) گناوه، دکتر نادر شکیب آزاد در بازدید از بخش تصویربرداری بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) گناوه اظهار داشت: دستگاه سی‌تی‌اسکن  بیمارستان امیرالمومنین (ع) گناوه بعد از رفع نقص فنی، اکنون در حال ارائه خدمات تشخیصی به مراجعین بستری و سرپایی است، موافقت اصولی سی‌تی‌اسکن جدید جایگزین از وزارت بهداشت، اخذشده و سایر پیگیری‌های آن در حال انجام است.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در جمع پرستاران گفت: لازمه پرداخت مطالبات پرستاران، ثبت صحیح اطلاعات در سامانه کارآمد است، برای ثبت اطلاعات در این سامانه وقت بگذارید تا در اثر عدم ثبت، پرداختی مطالبات با تأخیر صورت نگیرد.
وی ضمن تأکید بر نیاز و توجه ویژه به بخش اورژانس تصریح کرد: توجه ویژه به چینش نیروهای اورژانس ضروری است، طبق دستورالعمل موجود، یک درصد از ارزش نسبی جز حرفه‌ای خدمات بیمارستان به کارکنان اورژانس در هر بیمارستان اختصاص داده می‌شود.
دکتر شکیب آزاد ضمن اشاره به در پیش بودن عید نوروز و لزوم ارائه خدمات مطلوب به مراجعین گفت: کمبودهای نیروی انسانی و سایر مسائل موجود، نباید باعث بشود که ارائه خدمات در تعطیلات عید نوروز کاهش یابد یا مردم از بعضی خدمات محروم یا متضرر شوند.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با توصیه به حضور حداکثری در انتخابات عنوان داشت: همه همکاران حوزه سلامت  را به شرکت حداکثری در انتخابات توصیه می‌کنم و حضورتان در انتخابات، بیانگر نقش مؤثر شما در سرنوشت کشور است.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به همراه مدیر پرستاری این معاونت از بخش‌های مختلف این بیمارستان بازدید کرد.

انتهای پیام/ م.ک - 4030

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

 

 
تمامی حقوق این سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر می باشد.