مشارکت گسترده مردم در انتخابات تضمین‌کننده اقتدار کشور است

5 اسفند 1402
روحانی تبلیغی شهرستان کنگان گفت: مشارکت گسترده مردم در انتخابات تضمین‌کننده اقتدار کشور است.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان، حجت‌الاسلام محمد صفا در مراسمی به مناسبت اعیاد شعبانیه اظهار داشت: همه باید پیروی از اهل‌بیت عصمت و طهارت را سرلوحه زنگی خود قرار دهند.
وی تصریح کرد: منتظر واقعی ظهور حضرت حجت کسی است که رفتار، گفتار، منش و همه امورات زندگی خود را از اهل‌بیت الگوبرداری کند.
حجت‌الاسلام صفا در ادامه مراسم به ابعاد مختلف زندگی حضرت حجت (عج) پرداخت و زمینه‌های ظهور حضرت را در رفتار ما شیعیان قلمداد کرد و گفت: مشارکت گسترده مردم در انتخابات تضمین‌کننده اقتدار کشور است و یکی از موقعیت‌های مهم، شرکت در انتخابات و انتخاب فرد اصلح است و شرکت در انتخابات نه‌تنها یک تکلیف است بلکه یک حق است.
 وی در ادامه بیان داشت: انتخابات از رویدادهای سرنوشت سازی است که آینده کشور را تضمین می‌کند و امیدواریم عرصه سلامت و بهداشت و درمان حضور باشکوه و آگاهانه در این انتخابات داشته باشند.
به مناسبت ولادت حضرت علی‌اکبر و روز جوان، نیمه شعبان مراسمی در شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان با حضور حجت‌الاسلام محمد صفا و جمعی از پرسنل شبکه و مراکز خدمات جامع سلامت شهرستان کنگان در نمازخانه شبکه بهداشت و درمان شهرستان برگزار شد.
انتهای پیام/ م.س 3070

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

 
تمامی حقوق این سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر می باشد.