با همت یک خیّر گناوه‌ای؛ تجهیزات پزشکی با اعتبار یک میلیارد ۷۷۰میلیون ریال به بیمارستان سوانح سوختگی شهرستان گناوه اهدا شد

22 اسفند 1402
سرپرست بیمارستان سوانح سوختگی شهرستان گناوه گفت: تجهیزات پزشکی مورد نیاز با اعتبار یک میلیارد ۷۷۰میلیون ریال با همت یک خیّر به بیمارستان سوانح سوختگی گناوه اهدا شد.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان سوانح سوختگی شهرستان گناوه، دکتر محمدرضا شبانکاره گفت: این تجهیزات پزشکی بر اساس نیازها و کمبودهای بیمارستان سوانح سوختگی توسط این خیّر گناوه‌ای اهدا شد.

وی گفت: جهاد با اموال در راه خدا از دستورات مؤکد خداوند و دارای عظمت و اهمیت والایی ست و عظمت این کار خیر با هیچ کلمه‌ای قابل بیان نیست و تنها خداوند پاداش آن را خواهد داد. برای جناب آقای دکتر بهمن بهزادی خیّر نیک‌اندیش عزیز آرزوی صحت و سلامتی آرزو می‌کنم.

دکتر شبانکاره ضمن قدردانی از این اقدام ارزشمند افزود: این تجهیزات پزشکی شامل 2 دستگاه مانیتور علائم حیاتی، یک دستگاه الکتروکاردیوگراف است.

سرپرست بیمارستان سوانح سوختگی گناوه با اشاره به‌ضرورت حضور خیّرین در توسعه زیرساخت‌های سلامت خاطرنشان کرد: حضور خیرین در عرصه سلامت زمینه‌ساز افزایش کیفیت خدمات خواهد شد.

 

 

 

انتهای پیام/ 1. ش 4060

 

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

 
تمامی حقوق این سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر می باشد.