رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان: تجلیل از خانواده‌های شهدا یکی از راه‌های زنده نگاه‌داشتن یاد و خاطره شهداست

23 اسفند 1402
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت: تجلیل از خانواده‌های شهدا یکی از راه‌های زنده نگاه‌داشتن یاد و خاطره شهدای رزمنده ۸ سال دفاع مقدس است.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان، دکتر ماریا خویشدوست در دیدار از خانواده شهید والامقام حسن علی خسرو انجم که به مناسبت روز تجلیل از خانواده شهدا صورت گرفت، افزود: یکی از راه‌های رسیدن به شهدا، احترام به خانواده شهداست و از وظایف ماست که همواره یاد و نام این شهدای گران‌قدر را با دیدار از خانواده شهدا زنده نگه داریم.

 خویشدوست بیان کرد: خانواده‌های معظم شهدا الگوی بی‌نظیری برای ملت هستند و توانستند درس بزرگ صبر و فداکاری را برای همه ما به ارمغان بیاورند.

وی اظهار کرد: بدون شک همه ما می‌دانیم که عزت و سربلندی امروز کشور مرهون ایثار و فداکاری شهدا و ایثارگران و خانواده‌های آنان است.

 رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت: شهدای عزیز ما با نثار جان خود از آرمان‌های انقلاب اسلامی دفاع کردند و هم‌اکنون خدمت به خانواده‌های این شهدای گران‌قدر و ایثارگران عزیز توفیق بزرگی است که نصیب ما شده است.

در این مراسم رئیس شبکه بهداشت و درمان، مسئول امور ایثارگران، مسئول امور فرهنگی و ستاد اقامه نماز، مسئول کانون بسیج جامعه پزشکی شهدای گمنام شبکه بهداشت و درمان دشتستان، مسئول حراست و سرپرست مرکز خدمات جامع سلامت امام سجاد (ع) حضور داشتند و از فرزند شهید گران‌قدر، نرگس خسرو انجم که از کارکنان شاغل در شبکه بهداشت و درمان دشتستان است، با اهدای لوح و هدیه تجلیل به عمل آوردند.

انتهای پیام / س. غ ۳۰۳۱

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهیم

 

 

 
تمامی حقوق این سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر می باشد.