مدیرکل بودجه معاونت درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی: کلینک ویژه بیمارستان زینبیه خورموج احداث می‌شود/ گزارش تصویری

1 امرداد 1394
مدیرکل بودجه معاونت درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: اعتبار لازم برای کلینک ویژه بیمارستان زینبیه خورموج تأمین و این بخش اجرایی خواهد شد که با اجرای این طرح شاهد رضایت‌مندی بیشتر در بین مردم خواهیم بود.

رضا رضایی در نشستی با فرماندار شهرستان دشتی افزود: تجهیزات اتاق عمل، تصویربرداری، اصلاح فیزیکی اورژانس و بلوک زایمانی برای بیمارستان زینبیه خورموج تکمیل و تأمین می‌شود.
وی تصریح کرد: طرح تحول نظام سلامت یکی ازبهترین طرح‌های اجرایی در زمینه توسعه شاخص‌های بهداشتی و درمانی کشور است که موجب بهبود کیفیت تجهیزات و خدمات رسانی به بیماران در مراکز درمانی دولتی شده است.
این مقام مسؤول اظهار داشت: طرح تحول نظام سلامت موجب تحولات چشمگیر در وضعیت فضاها و تجهیزات مراکز درمانی استان بوشهر و رضایت‌مندی مردم و کادر درمانی شده است اما هنوز تا رسیدن به نقطه مطلوب فاصله داریم.
رضایی اضافه کرد: دراجرای طرح تحول نظام سلامت اعتبار لازم برای توسعه امکانات و خرید تجهیزات پزشکی بیمارستان‌ها و مراکز درمانی دولتی درسطح کشور و به خصوص در مناطق محروم و کمتر توسعه یافته تامین و هزینه شده است .
وی اظهارداشت: از مهمترین تاثیرات اجرای طرح تحول نظام سلامت تأمین وسایل پزشکی و دارو توسط مراکز درمانی است که این امر موجب کاهش دغدغه های بیماران و همراه آنان شده است .
مدیر بودجه معاونت درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: طرح تحول سلامت موجب ماندگاری و افزایش پزشکان متخصص و کادر درمانی دربیمارستان های دولتی و بویژه درمناطق محروم و کمتر توسعه یافته شد.
انتهای پیام/م.غ 1023

 
تمامی حقوق این سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر می باشد.