سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه: بهورزان پیشگامان در عرصه سلامتند

15 شهريور 1394
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه گفت: بهورزان مهمترین رکن در بحث ارایه خدمات بهداشتی و پیشگامان در عرصه سلامتند که وقت و زندگی خود را صرف ارتقای سطح بهداشتی مردم بخصوص در روستاها کرده اند.

دکتر علی زکی‌زاده در جشنی که به مناسبت 12 شهریور روز بهورز برگزار شده بود، افزود: جایگاه ویژه بهورزان در مقوله بهداشت و پیشگیری بسیار چشمگیر می‌باشد و آنان نیز باید حساسیت ویژه نسبت به این موضوع داشته باشند و انتظار می‌رود خدماتی ارزنده‌تر از قبل به مردم ارایه نمایند زیرا مردم ما شایسته بهترین‌ها هستند.
معاون سیاسی فرمانداری نیز در این جشن ضمن تبریک روز بهورز گفت: بهورزان کسانی هستند که با کمترین امکانات و در شرایطی سخت به هم نوعان خود کمک می‌کنند و یکی از اهداف بلند انقلاب اسلامی توزیع عادلانه امکانات و خدمات در سطح کشور مخصوصاً در مناطق محروم و روستاها بوده که بهورزان یکی از گروهایی هستند که به تحقق این مهم کمک شایانی کرده اند.
بخشدار بندر ریگ نیز با بیان اینکه بهورزان نماد ایثار و فداکاری هستند افزود:امروز اصلی ترین خدمت دولت در کنار همه دستاوردهایش، مربوط به خانواده‌ی بهداشت و درمان می باشد.
در پایان ضمن تقدیم هدایا و لوح های تقدیر به بهورزان از آقای محمود شیخ به عنوان مربی نمونه کشوری و خانم سکینه شیرافکن به عنوان بهورز نمونه کشوری به صورت ویژه تقدیر وتشکر گردید.
انتهای پیام/ م.ن 1032

 
تمامی حقوق این سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر می باشد.