کاشت یک درخت با تولد هر نوزاد

24 بهمن 1394
به منظور ترویج فرهنگ درخت کاری، حفظ، نگهداری و توسعه فضای سبز در میان خانواده‌ها و اهمیت آن در روح و جسم آدمی طرح با تولد هر نوزاد کاشت یک درخت در بیمارستان امام خمینی(ره) کنگان اجرا می‌شود.

رییس بیمارستان امام خمینی(ره) شهرستان کنگان در رابطه با این طرح گفت: این طرح که با عنوان هر تولد یک درخت در دستور کار قرار گرفته است ریشه در فرهنگ غنی ایرانیان دارد.
دکتر حسن حیدری افزود: با اجرای این طرح شاهد نتایج قابل توجهی برای مردم و شهر ‌خواهیم بود و با کاشت نهال در بدو تولد هر نوزاد سرزمینی سبز را به نسل‌های آینده هدیه می‌کنیم.
وی با اشاره به صنعتی بودن شهرستان کنگان اظهار داشت: متاسفانه در این برهه زمانی که شاهد آلودگی زیادی هستیم عملیات کاشت درخت و اجرای فضای سبز برای جلوگیری از بروز بیماری‌های تنفسی و ریوی بسیار با اهمیت است .
دکتر حیدری گفت: طرح هر تولد یک درخت همزمان با روز درخت کاری 15 اسفندماه امسال در محوطه بیمارستان امام خمینی(ره) کنگان اجرایی خواهد شد و با هر تولدی که در بیمارستان صورت می‌گیرد نهالی بنام نوزاد کاشته می‌شود.
رییس بیمارستان امام خمینی(ره) کنگان افزود: هر نهال کاشته شده دارای شناسنامه خواهد بود که مشخصات نوزاد و زمان و مکان کاشت نهال در آن ثبت می‌شود.
انتهای پیام/ ج.ص 4020
لینک کانال رسمی روابط عمومی و بین الملل دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر
telegram.me/bpumspublicrelation

 
تمامی حقوق این سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر می باشد.