آتش سوزی بیمارستان 17 شهریور برازجان مهار شد

14 ارديبهشت 1395
سخنگوی مدیریت بحران حادثه بیمارستان 17 شهریور برازجان گفت: آتش‌سوزی بیمارستان 17 شهریور برازجان که از ساعت 4 و هشت دقیقه بامداد آغازشده بود با حضور تیم‌های آتش‌نشانی، هلال احمر و اورژانس 115 در محل مهار شد و مصدومین را به بیمارستان شهید گنجی انتقال دادند.

دکتر سید سجاد اقبالی افزود: 13 بیمار بستری در بخش‌های CCU و Post CCU این بیمارستان از ساختمان آتش‌گرفته خارج و برای ادامه درمان به بیمارستان‌ شهید گنجی برازجان انتقال یافتند و متأسفانه یکی از بیماران که خانمی 75 ساله و معلول بود در این حادثه فوت شد.
این مقام مسئول افزود: بااطلاع از وقوع حادثه در دقایق نخستین حادثه ستاد بحران دانشگاه در EOC مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی با حضور اعضای هیأت رییسه و کمیته بحران دانشگاه برگزار شد.
دکتر اقبالی اظهار داشت: دستورات لازم برای انتقال و درمان بیماران و حادثه دیدگان در این حادثه صادر شد و در حال حاضر بیمارستان شهید گنجی برازجان آمادگی پذیرش بیماران قلبی را دارد و تمامی بیمارستان‌های استان از جمله بیمارستان تخصصی قلب بوشهر و شهدای خلیج فارس در آمادگی کامل برای پوشش بیماران ارجاعی احتمالی هستند.
ضمنا حال عمومی بیماران مساعد است.

خبرهای تکمیلی متعاقباً اعلام می‌شود.

انتهای پیام/ م.غ. - 1023

 

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید

 
تمامی حقوق این سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر می باشد.