بخش ویژه نوزادان (NICU) بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان بهره‌برداری شد

13 امرداد 1395
بخش ویژه نوزادان (NICU) بیمارستان امام خمینی ره کنگان با حضور مسئولین شهرستان کنگان به بهره‌برداری رسید.

امام‌جمعه شهرستان کنگان در آیین بهره‌برداری از بخش NICU بیمارستان امام خمینی (ره) این شهرستان، ضمن قدردانی از رییس و پرسنل این مرکز درمانی اظهار داشت: برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی باعث شده است تا در محروم‌ترین مناطق هم شاهد خدمات و امکانات سطح بالا باشیم و قطعاً مردم شایسته خدماتی به‌مراتب بهتر نیز هستند.
حجت‌الاسلام محمود محمودی افزود: تلاش و همت مضاعف مجموعه بهداشت و درمان می‌تواند مشکلات و کمبودهای موجود را نیز جبران و رفع کند.
امام‌جمعه کنگان اظهار کرد: بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان در کنار خدمات‌دهی به مردم حوزه جنوب استان بوشهر و بخشی از استان‌های هم‌جوار، مراجعین حوزه صنعت نفت، گاز و پتروشیمی را نیز پوشش می‌دهد بنابراین امیدواریم با تزریق امکانات و تجهیزات بیشتر به قطب درمانی جنوب استان تبدیل شود.
تحولات چشمگیر در بیمارستان کنگان با حمایت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر
معاون سیاسی، اجتماعی فرمانداری شهرستان کنگان نیز در این آیین گفت: سلامت و امنیت دو نعمت مخفی هستند به‌گونه‌ای که در روایات نیز به آن تأکید شده است بنابراین هر کس در راستای ترویج و توسعه سلامت تلاش کند شایسته قدردانی و تجلیل است.
احمد خاک نژاد افزود: با حضور تیم درمانی جدید بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان منجر به ایجاد تحولات چشم‌گیری در بخش درمان این بیمارستان شده است که جا دارد بدین منظور از وی و مجموعه دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تشکر کنیم.
بهره‌برداری NICU بیمارستان امام خمینی (ره) بنا به نیاز مردم جنوب استان انجام شد
رییس بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان گفت: بخش NICU بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان بنا به‌ضرورت و نیاز مبرم مردم منطقه به بهره‌برداری رسید.

دکتر حسن حیدری افزود: بخش ویژه نوزادان شامل هشت تخت فعال بوده که توسط سه پزشک پوشش داده می‌شود که یکی از آن‌ها طرحی و دو نفر دیگر طرف قرارداد می‌باشند.
رییس بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان عنوان کرد: ان آی سی یو یک بخش تخصصی و نیاز امروز در جنوب استان می‌باشد و همین موضوع باعث شده تا رییس دانشگاه علوم پزشکی استان، تصمیم به ایجاد این بخش بسیار مهم با فضای فیزیکی و تجهیزات خوب در بیمارستان کنگان بگیرد.
دکتر حیدری اظهار داشت: ما تاکنون نوزادانی که دچار مشکل بودند را به‌ناچار به مرکز استان اعزام می‌کردیم ولی با راه‌اندازی ان آی سی یو در کنگان، خدمات درمانی مربوط به این نوزادان در بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان ارائه خواهد شد.

انتهای پیام/ ج. ص 4020


با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

 
تمامی حقوق این سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر می باشد.