معاون شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان: برپایی بیمارستان صحرایی در منطقه خائیز

6 مهر 1395
معاون شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان گفت: در راستای خدمت‌رسانی به مردم شهرستان تنگستان، بیمارستان صحرایی با کادر پزشکی مجرب در منطقه خائیز این شهرستان برپا می‌شود.

مهندس ایرج زنده بودی در گفتگو با روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان افزود: این بیمارستان صحرایی در روزهای چهارشنبه و پنج‌شنبه این هفته به همت بسیج جامعه پزشکی استان و همکاری شبکه بهداشت و درمان شهرستان در منطقه خاییز برپا می‌شود.
وی اضافه کرد: در این راستا اکیپی شامل متخصصین قلب و عروق، اطفال، ارتوپدی، داخلی، زنان و زایمان و پزشکان عمومی این تیم را برای ارایه خدمات رایگان به مردم این منطقه همراهی می‌کنند.
معاون شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان تأکید کرد: در این بیمارستان، کارشناسان مامایی، پرستاری، مشاوران بهداشت، آزمایشگاه، مبارزه با آسیب‌های اجتماعی، مبارزه با بیماری‌هایی مانند تب مالت، سل و بیماری‌های عفونی شایع نیز حضور خواهند داشت.
مهندس زنده بودی بابیان اینکه این بیمارستان در منطقه خائیز برپا می‌شود، تصریح کرد: اطلاع‌رسانی برای برپایی این بیمارستان توسط شبکه و کانون بسیج جامعه پزشکی شهرستان تنگستان و بهورزان منطقه انجام‌شده و مردم می‌توانند با مراجعه به این بیمارستان در روزهای چهارشنبه و پنج‌شنبه، از خدمات آن بهره‌مند شوند.
انتهای پیام/ ح.د 3010


با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

 
تمامی حقوق این سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر می باشد.