نمایشگاه بزرگ بهداشت روان در عسلویه افتتاح شد

11 آبان 1395
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه در آیین افتتاح نمایشگاه بهداشت روان گفت: هدف از برپایی این نمایشگاه افزایش سطح سلامت روان با تأکید بر اصل پیشگیری است.

مهندس جاسم زارعی با اشاره به شعار امسال " کمک‌های اولیه روان‌شناختی و سلامت روان برای همه " افزود: شعار امسال محور حرکت مسئولین بهداشتی شهرستان در بعد سلامت روان شهروندان است و به دنبال تحقق این شعار در بعد عملی هستیم.
وی با اشاره به اهمیت مشاوره در سلامت روان در مناطق شهری شهرستان عسلویه گفت: با حضور مشاوران مجرب در زمینه همسرداری فرزند پروری، سبک زندگی و تقویت مهارت‌ها برای تمام گروه‌های سنی برنامه مشاوره در ایام سال در نظر گرفته‌شده و مشاوران پاسخگوی مراجعه‌کنندگان هستند.
فرماندار شهرستان عسلویه نیز در این آیین با تأکید بر سلامت روان مردم گفت: عزم دولت به‌ویژه وزارت کشور در بحث رفع آسیب‌های ناشی از مواد مخدر و آسیب‌های اجتماعی جدی است و در این زمینه به نقش پیشگیری توجه بیشتر می‌شود.
مردم و تشکل‌های مردم‌نهاد می‌بایست در زمینه آسیب‌های اجتماعی فعال‌تر باشند
عبدالله نادری افزود: مردم و تشکل‌های مردم‌نهاد می‌بایست در زمینه آسیب‌های اجتماعی فعال‌تر باشند و در این زمینه احساس نیاز کنند و از ظرفیت‌هایی موجود استفاده کنند.
فرماندار عسلویه با تشکر از اهتمام شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه و سایر اداره‌هایی که در برپایی این نمایشگاه مشارکت داشتند خواستار تداوم این فعالیت‌ها با رویکرد پیشگیرانه و افزایش آگاهی مردم در زمینه سلامت روان شد.
نمایشگاه بزرگ بهداشت روان با حضور فرماندار و مسئولین محلی در 6 غرفه و در بوستان ولایت شهر عسلویه به همت شبکه بهداشت و درمان شهرستان، شهرداری و شورای شهر عسلویه و با مشارکت اداره آموزش‌وپرورش، بهزیستی و انجمن معتادان گمنام به مدت 3 روز برای بازدید عموم دایر می‌باشد.

انتهای پیام/ ع.م 3090با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

 
تمامی حقوق این سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر می باشد.